توضیحات مربوط به انتخاب رشته اینترنتی سبزآزمون – دوره ۴۶

توضیحات مربوط به انتخاب رشته اینترنتی سبزآزمون 

 

  1. انتخاب رشته به محض اعلام ظرفیت ها و قرار دادن دفترچه انتخاب رشته در سایت سنجش پزشکی آغاز می شود.
  2. این انتخاب رشته فقط برای سهمیه آزاد و براساس ظرفیت های اعلام شده در سهمیه آزاد امسال می باشد. (لازم به ذکر است تمام همکاران با هر سهمیه ای و براساس رتبه بدون سهمیه می توانند از این انتخاب رشته جهت پذیرش در سهمیه آزاد استفاده نمایند)
  3.  این انتخاب رشته تنها براساس آنالیز نتایج آزمون های ۵ دوره اخیر و با معادل سازی آن با توجه به ظرفیت ها و شرایط امسال صورت گرفته است.
  4. با توجه به اینکه علاوه بر میزان ظرفیت پذیرش ، متغیرهای دیگری(من جمله میزان علاقمندی هر ساله به رشته ها، میزان استقبال از ظرفیت های بومی و محروم و …) در احتمال قبولی افراد در رشته / محل ها دخیل می باشد و این متغیرها نیز می تواند هر سال نسبت به سال های قبل کاملا متفاوت باشند لذا لازم به ذکر می باشد که هرگونه انتخاب رشته نیز صد در صد دقیق نمی باشد و مسلماً هم خالی از اشکال نمی باشد، لذا همکاران محترم از این انتخاب رشته(که براساس آنالیز نتایج آزمون های چند دوره اخیر و با توجه به میزان ظرفیت پذیرش امسال و با فرض مشابه بودن سایر متغیرها نسبت به چند سال اخیر استخراج گردیده) تنها به عنوان یک راهنما جهت انتخاب رشته خود استفاده نمایند.
  5. این انتخاب رشته شامل رشته/محل های پذیرش دستیاری اسفند ۱۳۹۷ می باشد (لازم به ذکر می باشد که این فایل انتخاب رشته شامل تمام رشته / محل ها بجز،  رشته / محل های مربوط به نیروهای مسلح و منجمله بیمارستان بقیه الله و  رشته / محل های مربوط به پزشک خانواده می باشد. )
  6. لازم به توضیح می باشد برای رشته / محل های جدیدی که امسال پذیرش خواهند داشت و مسلما نتایج سالهای قبل جهت آنالیز موجود نمی باشد ،  تعیین وضعیت قبولی داوطلبان در این رشته / محل ها براساس معادل سازی با دانشگاههای هم سطح و هم تراز صورت گرفته است.
  7. جهت مشاهده دمو فایل انتخاب رشته کلیک نمایید.
  8. برای ثبت نام انتخاب رشته اینترنتی سبزآزمون  مبلغ ۸۵ هزار تومان  در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است  پس از پرداخت اینترنتی برای هر داوطلب کد الویت جهت انتخاب رشته اینترنتی ایمیل می شود.فایل انتخاب رشته همکاران به محض اعلام رسمی زمان انتخاب رشته از طریق سایت سنجش و مشخص شدن ظرفیت رشته /محل ها و بر اساس کد اولویت ثبت نام به ایمیل همکاران ارسال می گردد.
  9. از آنجائیکه هدف اصلی ما رضایت همکاران گرامی می باشد ، در صورت عدم رضایت به هر دلیلی و اعلام آن حداکثر تا ۲۴ ساعت بعد از دریافت فایل انتخاب رشته از طریق آدرس پست الکترونیک sabzazmoon@gmail.com کل مبلغ پرداختی به داوطلب عودت داده می شود.

تایید و ادامه