ثبت نام آزمون

ثبت نام آزمون ها و توضیحات مربوطه

۱- آزمون بصورت اینترنتی در تاریخ های اعلام شده برگزار خواهد شد ( فعال می گردد ) .

۲ – داوطلب در طی این بازه زمانی اعلام شده در هر ساعتی که مایل باشد می تواند فقط یکبار در آزمون شرکت نماید و به محض کلیک بر روی کلید آغاز آزمون توسط داوطلب، زمان سنج آزمون شروع به کار کرده و نام داوطلب به عنوان شرکت کننده در آزمون ثبت می گردد و بدیهی است که امکان لغو آزمون توسط داوطلب و شرکت مجدد در آزمون امکانپذیر نمی باشد.
( جهت مشاهده برنامه آزمونها اینجا کلیک نمایید.)

۳ – جهت شرکت در  آزمون ها، داوطلب باید مبلغ  اعلامی را هنگام ثبت نام واریز کرده  باشد، این هزینه مربوط به هزینه تدارکات آزمون ( تهیه سوالات، تایپ، تنظیم و اجرا بر روی وب سایت مخصوص برگزاری آزمون ، نظارت ، پشتیبانی و آنالیز ویژه نتایج و……) می باشد.

۴- در مدت کمتر از ۲۴ ساعت بعد از ثبت نام ، برای داوطلب نام کاربری و رمز عبور جهت شرکت در آزمون به آدرس پست الکترونیک (Email) داوطلب ارسال می گردد. (داوطلب می بایست در نگهداری و حفظ نام کاربری و رمز عبور نهایت دقت را داشته باشد).

۵ – داوطلب می بایست در هنگام درج آدرس ایمیل خود در زمان ثبت نام نهایت دقت را داشته باشد . ( در صورت درج اشتباه آدرس ایمیل و در نتیجه عدم دریافت نام کاربری و رمز ورود ، مسئولیت بر عهده داوطلب می باشد ) .

۶- در انتهای آزمون داوطلب میتوانید از نمره اولیه آزمون خود اطلاع حاصل کند  و از ساعت ۸ صبح روز بعد از اتمام زمان مجاز شرکت در آزمون داوطلبان میتوانند با مراجعه به سامانه آزمون ها از وضعیت پاسخ دهی خود به تک تک سوالات اطلاع یابند .کارنامه نهایی و گزارشات آماری کاملتر و فایل PDF سوالات به همراه پاسخ تشریحی سوالات ، حداکثر تا ۷۲ ساعت بعد از اتمام زمان مجاز برای شرکت در آزمون به ایمیل داوطلب ارسال خواهد شد .

۷ – قابل توجه می باشد که بعد از ثبت نام، در صورت انصراف از شرکت در آزمونها، امکان عودت مبلغ واریزی امکانپذیر نمی باشد.

تایید و ادامه