تخفیف ویژه به مناسبت سومین سالگرد فعالیت سبزآزمون

index
تخفیف ویژه به مناسبت سومین سالگرد فعالیت سبزآزمون

سبز آزمون اولین مرکز تخصصی آزمون و آنالیز آزمون ویژه آزمون های پزشکی و با دارا بودن بیشترین جامعه آماری مفتخر است به مناسبت سومین سالگرد تاسیس و فعالیت رسمی خود و همچنین جهت سپاس از استقبال چشمگیر همکاران از آزمون های امسال ،  تخفیف هایی به مدت محدود (تا آخر بهمن ماه) جهت ثبت نام در آزمون های اینترنتی به داوطلبان ارائه نماید.

در همین راستا جهت ثبت نام آزمون ها به صورت تکی ۱۵ درصد تخفیف و جهت ثبت نام کل آزمون های باقی مانده به صورت یکجا ۲۵ درصد تخفیف اعمال خواهد شد .

کد تخفیف ۱۵ درصد: ۹۲۱۱۲۰

کد تخفیف ۲۵ درصد: ۹۵۹۲۹۵

لازم به ذکر می باشد که همکارانی که تاکنون حداقل در یک آزمون از دو مرحله برگزار شده شرکت نموده اند از تخفیف طلایی ۳۵ درصدی برای ثبت نام کلی آزمونهای باقی مانده ( به صورت یکجا) برخوردار می گردند.طی ۴۸ ساعت آینده کد تخفیف  طلایی برای این همکاران به ایمیل شان ارسال می گردد.

register1

—————————————————————————————————————————————————————————————-
karnameh

کارنامه نهایی ، فایل PDF سوالات و پاسخنامه تشریحی آزمون مرحله دوم به ایمیل شرکت کنندگان در آزمون ارسال گردید. همچنین برای داوطلبان غایب در آزمون نیز فایل سوالات و پاسخنامه تشریحی آزمون ارسال گردید.

آزمون مرحله دوم به لطف الهی با شرکت ۴۵۳ نفر در تاریخ ۱۴ و ۱۵ بهمن ماه برگزار گردید (تعداد کل ثبت نام کنندگان در آزمون ۴۶۱ نفر که ۸ نفر غایب بودند).
لازم به ذکر است همکارانی که در آزمون شرکت ننموده اند و تمایل به تهیه فایل سوالات آزمون مرحله دوم سبز آزمون را دارند، می توانند از طریق منو پایین سایت سبز آزمون( منو خدمات سبز آزمون – سوالات آزمون ها) اقدام نمایند.