ثبت نام آزمون مرحله اول و توضیحات مربوط به این آزمون

1- آزمون در تاریخ 16 و 17 دی 1395 بصورت اینترنتی برگزار خواهد شد ( فعال می گردد ) .

2 - محتوای سوالات آزمون شامل دروس داخلی می باشد .

3 - تعداد سوالات آزمون 100 سوال و زمان در نظر گرفته شده برای پاسخگوئی 120 دقیقه می باشد .

4 - داوطلب در طی این بازه زمانی ( 16 و 17 دی ماه ) در هر ساعتی که مایل باشد می تواند فقط یکبار در آزمون شرکت نماید و به محض کلیک بر روی کلید آغاز آزمون توسط داوطلب، زمان سنج آزمون شروع به کار کرده و نام داوطلب به عنوان شرکت کننده در آزمون ثبت می گردد و بدیهی است که امکان لغو آزمون توسط داوطلب و شرکت مجدد در آزمون امکانپذیر نمی باشد.

5 - جهت شرکت در این مرحله آزمون ، داوطلب باید مبلغ  35000 تومان را واریز کرده ، این هزینه مربوط به هزینه تدارکات آزمون ( تهیه سوالات، تایپ، تنظیم و اجرا بر روی وب سایت مخصوص برگزاری آزمون ، نظارت ، پشتیبانی و......) می باشد.

6 - از آنجائیکه هدف اصلی ما رضایت همکاران گرامی می باشد ، در صورت عدم رضایت داوطلبان شرکت کننده در آزمون به هر دلیلی و اعلام آن حداکثر تا 72 ساعت بعد از برگزاری آزمون از طریق آدرس پست الکترونیک sabzazmoon@gmail.com  کل مبلغ پرداختی  به داوطلب عودت داده می شود.

7 - در مدت کمتر از 24 ساعت بعد از ثبت نام ، برای داوطلب نام کاربری و رمز عبور جهت شرکت در آزمون به آدرس پست الکترونیک (Email) داوطلب ارسال می گردد. (داوطلب می بایست در نگهداری و حفظ نام کاربری و رمز عبور نهایت دقت را داشته باشد).

8 - داوطلب می بایست در هنگام درج آدرس ایمیل خود در زمان ثبت نام نهایت دقت را داشته باشد . ( در صورت درج اشتباه آدرس ایمیل و در نتیجه عدم دریافت نام کاربری و رمز ورود ،  مسئولیت بر عهده داوطلب می باشد ) .

9 - برای هر مرحله از آزمون ها ثبت نام به طور جداگانه صورت می گیرد ، بنابراین  امکان ثبت نام کلی و در نتیجه پرداخت یکجای مبلغ چند مرحله از آزمون ها با هم وجود ندارد. ( در حال حاضر ثبت نام فقط برای آزمون مرحله اول امکانپذیر می باشد )

اینجانب کلیه موارد فوق را مطالعه نموده ام و موارد ذکر شده را قبول دارم     .